Töökas suvi tulevases Coop Pangas

Tiina Tali, AS Eesti Krediidipank turundusjuht

Praegu veel Eesti Krediidipanga logosid kandvas suures majas Tallinna kesklinnas Narva maantee alguses toimub sel suvel tihe sagimine – käivad ettevalmistused Coop Panga turule toomiseks sügisel. Pisiasju, millele seoses kaubamärgi muutumisega tähelepanu tuleb pöörata, on tuhandeid. Krediidipanga ehk tulevase Coop Panga turundusjuht Tiina Tali annab ülevaate kõige olulisematest muudatustest ja nende tänasest hetkeseisust.

1. Uus kaubamärk

Muutub nii panga ametlik ärinimi kui kaubamärk, millest tulenevalt vajavad muutmist väga paljud erinevad materjalid – uue väljanägemise saavad pangakaardid, kontorid, sõidukid, kõik dokumendipõhjad jpm.

2. Internetipank ja mobiilipank

Tänapäevase panga lahutamatud osad on internetipank ja mobiilipank. Need tulevad uued ja uhked ka Coop Pangas. Tahame pakkuda klientidele võimalikult kasutajasõbralikke süsteeme oma rahaasjade ajamiseks.

3. Tagatoa süsteemid

Coop Panga teenused kolivad inimestele mugavalt kodu lähedale – alates sügisest saab pangateenuseid tarbida kõikides Coopi kauplustes üle Eesti. Selleks on vajalik luua terve rida uusi reegleid ja tehnilisi lahendusi, et klientide ja panga koostöös sujuks kõik tõrgeteta.

Panga tulek kauplustesse teeb rahaasjade ajamise lihtsamaks ja mugavamaks:

  • Coopi kauplused hakkavad pakkuma lihtsamaid pangateenuseid: sularaha väljavõtt ja sissemaks, arvete avamine, lihtsamate lepingute sõlmimine.
  • Kõiki keerulisemaid pangatoiminguid (nagu laenud, liisingud, lepingud) teostavad Coop Panga eraldiseisvad kontorid või spetsiaalsed pangaletid kauplustes.

4. Töötajate koolitamine ja püsiva teenuse tagamine

Pangateenuste pakkumine kauplustes eeldab ka kõigi teemaga kokku puutuvate töötajate koolitamist. Kõigi ettevalmistuste kõrvalt jätkub töö Krediidipanga tänaste lojaalsete klientidega, kelle rahaasjade turvaline hoidmine on meie jaoks väga oluline.

Tiina Tali
AS Eesti Krediidipank turundusjuht


Foto autor Maksim Toome

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s