Krediidipanga ehk tulevase Coop Panga edasised suunad

Võiks ju arvata, et Eestis enam ühelegi uuele pangale ruumi ei ole, kuid reaalsuses on kõigil 4-5 suurel pangal võrdlemisi sarnane äristrateegia. Uuel Coop Pangal on aga võrreldes suurte pankadega turule sisenedes selgelt eristuv suund.

Uue Coop Panga fookuses on eelkõige erakliendid ja Eesti ettevõtted. Meie strateegia nurgakiviks on 600 000 juba praegu eksisteerivat Coopi klienti, kusjuures, viis aastat tagasi tõime turule suurpankadest sõltumatu maksekaardi Säästukaart Pluss, mida praegu kasutab ligi 90 000 inimest. Senine kogemus on meid ühelt poolt inspireerinud regionaalsete vajaduste lahendamiseks, kuid kinnitanud ka potentsiaalsete klientide ootuse sellise pangateenuse järele.

Kui suurpangad on väiksemates asulates oma kontorid juba sulgenud, siis Coop Panga jaoks on oluline, et kliendid ei peaks elementaarsete pangateenuste saamiseks sõitma kümnete kilomeetrite kaugusele, mis täna on kahjuks igapäevane reaalsus paljudele väljaspool linna elavatele inimestele. Meie jaoks on seega tähtis, et pangateenused poleks vaid suurlinnades elavate inimeste privileeg, vaid mugav ja käeulatuses olev võimalus igaühele.

Panga teenuste portfellist on klientidele kättesaadavad nii igapäevapangandusega seotud teenused (näiteks pangakonto, ülekanded, pangakaardid, sularaha, hoiused) kui ka finantseerimine (näiteks väikelaen, järelmaks, krediitkaart, kodulaen). Soovime klientidele pakkuda lihtsamaid pangateenuseid vastavalt nende tegelikele vajadustele.

Meie eesmärk on teenindada kliente seal, kus see neile endale kõige mugavam on, mitte vastupidi, näiteks Coopi kauplustes või internetis ja mobiilipangas. See tähendab ühtlasi ka seda, et sularaha on võimalik välja võtta Coopi poe kassast.

Coop Pank põhineb kaubanduse ja panganduse teineteist täiendaval sünergial ja sõna otseses mõttes käegakatsutaval kliendikasul. Meie rohkem kui 350 kauplusega võrgustik on läbi aastate rajatud nendesse kohtadesse, kus neid kõige enam vajatakse ning seda enam on sel võrgustikul suur potentsiaal pangateenuste pakkumisel regionaalsete ja kodukohapõhiste vajaduste rahuldamiseks.

Krediidipanga nime all jätkab pank tegevust tänavu sügiseni ning sügisest alustame tööd Coop Pangana. Juba praegu on kõikidel klientidel võimalik eestimaises pangas uusi tooteid kasutada ning sügisel jätkata koos meiega Coop Panga nime all.

 

cp_4641
Margus Rink

AS Eesti Krediidipank juhatuse esimees

 


Mis on Coop?
100% Eesti tarbijatele endile kuuluv Coop Eesti (COOP Estonia) on vanim ja suurim Eesti jaekaubanduse vallas ühiselt tegutsev grupp. Coop Eesti tegutseb 19 tarbijate ühistut, millel on omakorda kokku ligi 80 000 klientomanikku ehk ühistu liiget.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s