Vabatahtlik ravikindlustus pakub alternatiivi haigekassale

See, et riiklikud ravijärjekorrad on kuudepikkused ja hea spetsialisti juurde pea võimatu pääseda, pole mingi uudis. Uudis on aga see, et nüüd võib osta vabatahtliku ravikindlustuse, mis tagab ligipääsu raviteenustele nii Eestis, Euroopas, kui kogu maailmas.

Ka täna kasutavad paljud inimesed eravastuvõttu ja maksavad selle eest omast taskust. Tavalise vastuvõtu ja lihtsamate protseduuride eest jõuab vajadusel ikka tasuda. Aga keerukad operatsioonid või pikaajaline ravi võib väga kalliks minna. Rääkimata soovist välismaalt abi otsida.

Sellistel puhkudel aitab vabatahtlik ravikindlustus sõltumata sellest, milline on riiklik tervishoiusüsteem ühes või teises riigis. Eraravikindlustuse võivad osta nii haigekassa liikmed kui ka need inimesed, kellel täna ravikindlustus hoopiski puudub. Põhjuseid kindlustuse soetamiseks on erinevaid:

  • Te ei pea haigekassa teenuseid piisavaks,
  • soovite, et kompenseeritaks erameditsiini kulud,
  • tahate, et vajadusel saaks ka välismaale ravile minna.

Ravikindlustuse hind sõltub eelkõige kindlustusvõtja vanusest ja valitud kindlustuspaketist. Mida pikem on hüvitamisele kuuluvate raviteenuste loend ja suuremad hüvitislimiidid, seda kallim on kindlustus.

Poliis tuleb osta siis, kui tervisega kõik korras on. Kui ilmnevad esimesed probleemid, võib poliisi soetamiseks juba hilja olla. Selts võib normaalhinnale juurde panna riskilisa, diagnoosiga seotud piirangud või lihtsalt lepingust keelduda. Samas, kui poliis kord soetatud, siis hiljem tekkinud terviseprobleemid selle hinda ja tingimusi enam ei mõjuta. Kuni kindlustust pole, riskite teie võimalike suurte ravikuludega, kui aga poliis olemas, siis riskib selts ja peab kandma vastavad kulud.

Vaadake esialgset hinda ning saatke oma täpsem soov www.kindlustusest.ee.

ain_niineste

Ain Niineste, KindlustusEst Kindlustusmaakler OÜ elukindlustuse maakler

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s